Skip to main content

Papīra un auduma maisiņi

Tirdzniecībai, biznesam, dāvanām

  • Plašs apdrukājamo maisiņu klāsts
  • Papīra maisiņi apdrukāti ofsetdrukas vai sietspiedes tehnikā
  • Papīra maisiņus var papildināt ar folijspiedes vai fragmentāru UV lakas pārklājumu
  • Auduma somām pieejami atstarojošas drukas elementi
maisiņu apdruka
PAPĪRA MAISIŅI AR apdruku
Elegants un iztūrīgs

Papīra maisiņš

Klasiskie papīra maisiņi tiek plaši pielietoti tirdzniecībā – pirkumu iesaiņošanai. Lieliski noderēs arī biznesa dāvanu pasniegšanai. Ir pieejami dažādi rokturīši – no pītām aukliņām vai zīda, satīna vai kokvilnas lentītes.

Lielisks budžeta risinājums

Kraft maisiņš

Kraft papīra maisiņi ir iecienīti tādās sfērās kā ēdināšana un tirdzniecība. Īpaši piemēroti uznēmumiem, kas nodarbojas ar “handmade” izstrādājumu ražošanu un kam svarīgs dabiskums. Šādiem maisiņiem ir iespējami dažāda veida rokturi.

KRAFTA MAISIŅI ar apdruku
AUDUMA MAISIŅI ar apdruku
Viegla un prakstiska

Soma reklāmas materiāliem

Soma ražota no viegla polipropilēna materiāla. Visbiežāk izmanto reklāmas materiālu izdalei izstādēs, semināros un citos pasākumos. Dažāda izmēra un blīvuma.

Videi draudzīga un ilgmūžīga

Eko soma

Kokvilnas soma vai tarba ir ļoti piemērota korporatīvā dāvana, kas ir ideāla reklāmas informatīvo materiālu pārnēsāšanai un pasniegšanai. Eko somas ir ļoti iecienītas un praktiskas, tāpēc bieži tās tiek lietotas ikdienas vajadzībām.

AUDUMA MAISIŅI TAŠAS SOMAS AR APDRUKU

Bezgalīgas iespējas

Mums ir neizsakāma maisiņu formātu, papīru, audumu, roktūrīšu un pēcapstrādes dažādība, tāpēc, lai saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzam, sazināties ar mūsu projektu vadītāju.